Inglot HD perfect coverup- kolejna aktualizacja

WP_20150303_002

Tego chyba jeszcze u mnie nie było- zaczynam się pomału wycofywać z moich zachwytów nad podkładem HD perfect coverup z Inglota.
Wyobraźcie sobie, że w momencie kiedy zaczęło się robić cieplej, a moja tłusta cera zaczęła wydzielać więcej sebum, podkład po prostu się gdzieś rozjeżdża, znika, ściera. Jasna sprawa, że taki podkład nie jest produktem na upały, ale powiedzmy sobie szczerze 15 stopni Celsjusza to nie upał! Mocno się rozczarowałam, bo myślałam, że pozostaniemy razem na długo. Rano po nałożeniu jest wszystko ok, na prawdę bez zarzutu. Super matowe wykończenie, podkład fajnie zastyga- rewelacja, tak jak zresztą Wam pisałam w recenzji. Natomiast po około 2 godzinach jak zobaczyłam się w lustrze to doznałam szoku! Podkład gdzieś znika tworząc okropnie nieestetyczne plamy! Od strony pielęgnacyjno-makijażowej nic się nie zmieniło u mnie- ten sam sposób demakijażu wieczorem, ten sam krem na dzień i na noc, ten sam płyn micelarny, puder i nawet te same pędzelki do aplikacji zarówno podkładu jak i pudru. Ewidentnie podkład, który nie nadaje się do tłustej cery i po tej „niespodziance” nie użyłabym go nawet zimą, kiedy moja cera się uspokaja.
Także dla wszystkich dziewczyn, które zachęciłam moją recenzją prośba- jeśli macie cerę tłustą lub mieszaną – odradzam zakup, a jeśli bardzo się upieracie poproście o próbkę produktu. Naprawdę szkoda kasy (niemałej) jeśli ma Was rozczarować i to z opóźnionym zapłonem. Pierwszy raz zdarza mi się coś takiego, ale lepiej, że stało się w pracy, a nie na jakimś „wielkim wyjściu”, bo chyba by mnie szlag trafił. Teraz muszę się zastanowić co z nim zrobić, póki co ląduje w szufladzie.,

5 komentarzy do “Inglot HD perfect coverup- kolejna aktualizacja

  1. Ojej… Szkoda, że tak się dzieje. Nie jest to przecież podkład za 5 zł, więc powinni się trochę bardziej postarać. Bardzo dobrze, że o tym napisałaś, bo to jest ważne, zwłaszcza, że zbliża się lato.

  2. Bardzo dobrze, że o tym napisałaś. To są ważne informacje, ponieważ dzięki temu można naprawdę uniknąć nietrafionego zakupu. Dziękuję za aktualizację wpisu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>